Opisy towarów, usług, stron www - opinie

Pogotowie komputerowe i serwis Apple w Krakowie

Dzień dobry,
ze względu na fakt, że zdarzyło mi się utracić bardzo cenne dane (wiem, że trzeba robić kopie zapasowe, ale akurat nie miałem) i firma informatyczna bardzo mi pomogła, w ramach wdzięczności postanowiłem napisać kilka pozytywnych opinii na temat tego serwisu Apple prowadzącego pogotowie komputerowe.

Ogólnie sprzęt, a przede wszystkim komputery Apple (Mac’i) są dosyć specyficzne i w naszym kraju ze względu na wysokie ceny nieco mniej popularne od klasycznych laptopów, to też miałem nieco problem, a autoryzowane serwisy kasują jak za zborze. To też postanowiłem spróbować z pewnymi obawami oddać do tego serwisu komputerowego. Obawy okazały się całkowicie bezpodstawne. Odzyskali mi dane, naprawili komputer i cena za usługę była całkiem adekwatna do wykonanej pracy.

Także z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę. Działają jako pogotowie komputerowe w Krakowie i działają bardzo szybko. nie trzeba czekać tydzień na naprawę. W Krakowie przebywałem tylko kilka dni, a dane utracone na komputerze były mi potrzebne do pracy, także czas miał dla mnie duże znaczenie. Dlatego też szukałem pogotowia komputerowego w Internecie. Zastanawiałem się jeszcze nad kilkoma innymi firmami, ale sprawdzając po opiniach znalezionych w sieci wybrałem tą, chociaż firma pozornie wydawała się przeciętna, to jednak co do profesjonalizmu usług nie ma to związku w ogóle. Na prawdę szybko pan serwisant załatwił sprawę w ciągu jednego dnia, gdzie w innych firmach trwało by to znacznie dłużej, bo oczywiście zadzwoniłem też do kilku innych firm i opisując problem pytałem o czas i koszt naprawy. Z reguły był to okres około tygodnia – zbytnio też nie rozumiem jak firmy reklamujące się jako pogotowie komputerowe mogą kazać czekać klientowi tydzień na naprawę. Firma informatyczna okazała się szybka i do tego relatywnie tania, bo niektórzy to przez telefon na dzień dobry zaśpiewali mi prawie dwa razy wyższe ceny. Także polecam osobom przebywającym w Krakowie jeśli pojawi się problem z ich Mac’iem, można im zaufać – firma jest szybka profesjonalna i mają dobre ceny.

Źródła:

https://www.eit-centrum.waw.pl