Kredyt bez bik dla zadłużonych – pożyczka na spłatę komornika?

Przeterminowane zadłużenie podlega egzekucji komorniczej. Wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy. Na podstawie wyroku sądu, nasze dochody mogą być zajęte przez komornika. Całe dochody dłużnika nie podlegają jednak egzekucji. Komornik jest zobowiązany do zostawienia dłużnikowi na koncie gotówki „na przeżycie”.

Instytucje finansowe nie posiadają w ofercie typowych pożyczek na spłatę komornika. Jest to patowa sytuacja, z którą niestety każdy musi sobie poradzić indywidualnie. Należy zapomnieć o dodatkowej pożyczce w banku. Tacy klienci nie są mile widziani. Zła historia kredytowa działa jak czynnik odstraszający dla banków. Tym bardziej, że banki aktualnie ostrożnie zarządzają portfelami kredytowymi. Po części takie działanie podyktowane jest niedawno wydanym dokumentem Komisji Nadzoru Finansowego-Rekomendacja T.

Gdzie można pożyczyć pieniądze? Jak znaleźć kredyt bez bik dla zadłużonych u komornika (Kredytybezbik.blogan.pl)? Skąd wziąć pieniądze na spłatę komornika?

Pieniądze na spłatę komornika najlepiej pozyskać od rodziny lub znajomych-zawsze to kapitał nieoprocentowany. Osoby zadłużone otrzymają pożyczkę na częściową spłatę przeterminowanego kredytu także w parabankach. W Polsce mamy stosunkowo łatwy dostęp do tego typu firm. Szybkie kredyty na dowód i bez sprawdzania informacji w BIK-u stają się coraz bardziej modne. Dzisiejsza technologia umożliwia nawet wysłanie wniosku kredytowego przez Internet lub SMS-a.

Szybki kredyt gotówkowy w w jednej z Polskich instytucji pozabankowych oferujących szybki kredyt bez bik dla zadłużonych. Znakomicie nadaje się jako pożyczka na spłatę komornika:

– uproszczone zasady udzielania kredytu
– minimalny wymagany dochód: 450 zł netto
– kredytowanie do 8 tys. zł
– możliwość złożenia wniosku drogą internetową
– możliwa wcześniejsza spłata zadłużenia
– bez dodatkowych zabezpieczeń, wystarczy dowód tożsamości

Pamiętajmy jednak, że zamiast szukać gdzie pożyczyć pieniądze na spłatę komornika to zacznijmy myśleć i po prostu nie zadłużajmy się ponad miarę tak żeby nie musiał nas ścigać żaden komornik za nie spłacone długi. Warto zawsze zastanowić się na spokojnie zanim zaczniemy pożyczać gdzie i jak popadnie bez pomysłu i planu na późniejszą spłatę całości pożyczonej sumy pieniędzy. Pożyczka bez bik na spłatę komornika i tak nie rozwiąże naszych peoblemów tylko co najwyżej odsunie je w czasie.