Opisy towarów, usług, stron www - opinie

Pożyczka pozabankowa – jedyna szansa na wsparcie

Pożyczki pozabankowe zdobywają sobie coraz większe grono zwolenników. Nic dziwnego, jeśli wziąć pod uwagę fakt, że obecnie w naszym kraju kredyty stały się przywilejem dla ludzi bogatych. Banki preferują zamożnych klientów – najlepiej o dochodach przekraczających średnią krajową. Zresztą, przeciętny Polak pracujący od iluś lat na etacie takich pieniędzy nigdy w życiu na oczy nie widział.

Być może nie wszyscy mają tego świadomość, ale w Polsce naprawdę mnóstwo ludzi pracuje za najniższą pensję lub nawet za mniejszą. Na porządku dziennym są także stosowane przez pracodawców praktyki, które polegają na tym, że oficjalnie na umowie figuruje niska kwota, a reszta jest płacona „pod stołem”. Z punktu widzenia pracodawcy to rzecz jasna dobre rozwiązanie, gdyż ponosi mniejsze koszty utrzymania stanowiska pracy, ale zupełnie inaczej wygląda to w przypadku pracownika. Dla banku liczy się tylko i wyłącznie papier – a widząc niewysoką kwotę figurującą na zaświadczeniu o zarobkach, nigdy kredytu wnioskującej o niego osobie nie przyzna. W takich okolicznościach mnóstwo ludzi naprawdę nie ma innego wyjścia jak szukanie wsparcia w firmach pożyczkowych.

Tutaj dowiesz się jak uzyskuje się pożyczki dla zadłużonych z komornikiem (Pozyczki-pozabankowe.org) i jak znaleźć pomoc.

Tutaj można pożyczyć pieniądze nawet wówczas, gdy nie zarabia się rewelacyjnie. Pożyczki pozabankowe dostępne są także i dla tych osób, które nie posiadają pozytywnej historii w Biurze Informacji Kredytowej – jest to efekt nie płaconych w termonie rat, ale trudno nie mieć z tym problemów przy niskich wynagrodzeniach i stale rosnących kosztach utrzymania.

Pożyczki pozabankowe – specyficzni odbiorcy

Różnorodność w zakresie pożyczek pozabankowych wynika między innymi ze specyfiki grup odbiorców, do których tego rodzaju usługi są adresowane. Mówiąc najogólniej, są to takie osoby, które w bankach nie mają czego szukać – przyczyną zaś jest zbyt niska zdolność kredytowa. Z kolei zdolność kredytowa jest uzależniona od wielu czynników, przy czym w tym zakresie wymienić można dwa najważniejsze.

Pierwszym z nich jest wysokość dochodów oraz ich źródło, drugim natomiast – historia finansowa w Biurze Informacji Kredytowej. Statystycznemu Polakowi jedno i drugie przysparza dzisiaj wiele trudności, dlatego też coraz większe zainteresowanie budzą usługi świadczone przez firmy pożyczkowe. Zresztą, na brak klientów nie mogą one w żadnym wypadku narzekać. Ludziom potrzebne są pieniądze na zaspokajanie najbardziej podstawowych potrzeb, w związku z czym szukają sposobów na ich pozyskanie. Dostać podwyżkę w pracy czy w ogóle znaleźć sobie nową, lepiej płatną posadę to aktualnie w Polsce nie lada wyczyn, nie wspominając już nic o tym, że szeregi bezrobotnych są systematycznie zasilane.

Upada wiele firm, ludzie są stawiani pod przysłowiową ścianą, a rachunki przecież same się nie zapłacą. Dla wielu osób pożyczka pozabankowa to jedyne koło ratunkowe po jakie w takich okolicznościach można sięgnąć. Pożyczki pozabankowe są dostępne bez nadmiernie rozbudowanych formalności, bez weryfikacji w BIK etc. Bardzo często firmy pożyczkowe nie wymagają nawet dostarczania zaświadczenia o wysokości zarobków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*