Pranie tapicerek narożników kanap w domu biurze u klienta

Cennik – Kontakt tel. + 48 791 566 535

11Czystość i porządek to pojęcia, które każdemu kojarzą sie pozytywnie. Zawsze podziwiamy wysprzątane i pachnące czystością mieszkania naszych znajomych, a jednocześnie zastanawiamy się, dlaczego nie może być tak u nas i dlaczego nie potrafimy zapanować nad porządkiem, a w wielu miejscach pojawiają się plamy. Na sprzątanie brakuje nam najczęściej czasu i chęci, a wiele rzeczy wydaje nam się niemożliwych do wykonania. Jest na szczęście rozwiązanie, które oferuje nasza firma. Utrzymanie czystości, czyszczenie tapicerki meblowej oraz samochodowej, pranie wykładzin i dywanów – takie czynności wykonujemy szybko i profesjonalnie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Oferujemy bardzo korzystne warunki i wysoką jakość.

Oferujemy poniższe usługi z dojazdem do klienta:

– pranie tapicerek samochodowych
– czyszczenie wnętrza samochodu
– mycie samochodów wewnątrz w środku
– czyszczenie kanap narożników wypoczynków
– sprzątanie kabin ciągników siodłowych w tirach

pranie tapicerki samochodowej szczecinMieszkanie z liczną, wielodzietną rodziną oraz z psem lub kotem powoduje, że nie zawsze w naszych domach panuje porządek. Do tego dochodzą liczne obowiązki zawodowe i dodatkowe zajęcia, które uniemożliwiają nam zapanowanie nad bałaganem i powodują, że coraz trudniej utrzymać nam czystość. Pomimo iż się staramy, najczęściej nam to nie wychodzi, a dom pogrąża się w coraz większym brudzie i chaosie. Jako sobie z tym poradzić? Okazuje się, że rozwiązanie jest bardzo proste. Wystarczy skontaktować się z naszą firmą i zamówić kompleksowe usługi porządkowe, m.in. pranie dywanów i wykładzin czy czyszczenie tapicerki. Dysponujemy fachowym personelem i profesjonalnym nowoczesnym sprzętem. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Rejon w jakim świadczymy nasze usługi to między innymi – Szczecin Przecław Bezrzecze Pomorzany Lubieszyn Mierzyn Wołczkowo Warszewo Dołuje Dobra Szczecińska Kościno Stobno Gumieńce Prawobrzeże Podjuchy Dąbie Zdroje Golęcin Police.